Tooltip Taxonomy (2.2.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Content types
ka: კონტენტის ტიპები

en: Weight
ka: წონა

en: Name
ka: სახელი

en: Field
ka: ველი

en: Allowed HTML tags
ka: ნებადართული HTML ტეგები

en: Text formats
ka: ტექსტის ფორმატები
