Tooltip Taxonomy (2.2.0) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Field
kk: Өріс

en: Allowed HTML tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтері
