Tooltip Taxonomy (2.2.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Field
os: Быдыр
