Tooltip Taxonomy (2.2.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Content types
sl: Tipi vsebin

en: Weight
sl: Teža

en: Name
sl: Ime

en: Field
sl: Polje

en: Allowed HTML tags
sl: Dovoljeni HTML gradniki

en: About
sl: O modulu
