Tooltip Taxonomy (2.2.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Content types
ug: مەزمۇن تۈرلىرى

en: Name
ug: ئىسىم

en: Allowed HTML tags
ug: خەتكۈچلەر تەستىقلانغانHTML

en: About
ug: ھەققىدە

en: Text formats
ug: تېكىست فورماتى
