Tooltip Taxonomy (8.x-1.3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Field
hy: Դաշտ

en: - Select an existing field -
hy: - Ընտրել գոյություն ունեցող դաշտը -
