top 10 google news (1.0.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Language
cs: Jazyk

en: Country
cs: Země

en: Custom
cs: Vlastní

en: Requirements
cs: Požadavky

en: About
cs: Popis
