top 10 google news (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Language
es: Idioma

en: Country
es: País

en: Custom
es: Personalizado

en: Requirements
es: Requisitos

en: Installation
es: Instalación

en: About
es: Acerca de

en: Google API Key
es: Clave de la API de Google
