top 10 google news (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Language
fi: Kieli

en: Country
fi: Maa

en: Custom
fi: Oma

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Installation
fi: Asennus

en: About
fi: Tietoja
