top 10 google news (1.0.0-beta1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Language
hi: भाषा

en: Country
hi: देश

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Installation
hi: स्थापना

en: About
hi: के बारे में
