top 10 google news (1.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Language
ja: 言語

en: Country
ja: 国

en: Custom
ja: カスタム

en: Installation
ja: インストール

en: About
ja: アバウト

en: API Version
ja: API バージョン
