top 10 google news (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Language
nl: Taal

en: Country
nl: Land

en: Custom
nl: Aangepast

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Installation
nl: Installatie

en: About
nl: Over

en: Google API Key
nl: Google API-sleutel

en: API Version
nl: API-versie
