top 10 google news (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Language
pl: Język

en: Country
pl: Państwo

en: Custom
pl: Własne

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Installation
pl: Instalacja

en: About
pl: O stronie

en: Google API Key
pl: Klucz API Google'a
