top 10 google news (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Language
sk: Jazyk

en: Country
sk: Krajina

en: Custom
sk: Vlastná

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: About
sk: Informácie o
