Top 10 Google News (1.0.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Country
de: Land

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Requirements
de: Voraussetzungen

en: About
de: Über

en: API Version
de: API-Version
