Top 10 Google News (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Language
pt: Idioma

en: Country
pt: País

en: Custom
pt: Personalizado

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Installation
pt: Instalação

en: About
pt: Sobre
