Top 10 Google News (1.0.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Language
ru: Язык

en: Country
ru: Страна

en: Custom
ru: Собственная

en: Requirements
ru: Требования

en: Installation
ru: Установка

en: About
ru: Информация

en: Google API Key
ru: API ключ для Google
