Total Control Admin Dashboard (3.0.2) - en to bs translation catalogue (29 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Disable
bs: Onemogući

en: Administration
bs: Administracija

en: Comments
bs: Komentari

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Yes
bs: Da

en: Categories
bs: Kategorije

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: edit
bs: izmijeni

en: Menu
bs: Meni

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Configure
bs: Podešavanje

en: Created
bs: Kreiran

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Published
bs: Objavljeno

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Contains
bs: Sadrži

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: No content types available.
bs: Nijedan tip sadržaja nije dostupan

en: Manage fields
bs: Upravljaj poljima

en: Add content type
bs: Dodaj tip sadržaja
