Total Control Admin Dashboard (3.0.2) - en to el translation catalogue (44 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Comments
el: Σχόλια

en: Action
el: Ενέργεια

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Yes
el: Ναι

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Name
el: Όνομα

en: edit
el: επεξεργασία

en: Menu
el: Μενού

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: no
el: όχι

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Add content
el: Προσθήκη περιεχομένου

en: Page
el: Σελίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Last login
el: Τελευταία σύνδεση

en: Contains
el: Περιέχει

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Updated date
el: Ημερομηνία ενημέρωσης

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: No content types available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμοι τύποι ύλης.

en: Manage fields
el: Διαχείριση πεδίων

en: 1 comment | @count comments
el[0]: 1 σχόλιο
el[1]: @count σχόλια

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Dashboard
el: Πίνακας εργαλείων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Add content type
el: Προσθήκη τύπου περιεχομένου

en: Manage display
el: Διαχείριση εμφάνισης

en: Asc
el: Αύξ
