Total Control Admin Dashboard (3.0.2) - en to kk translation catalogue (29 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: Action
kk: Әрекет

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: Categories
kk: Категория

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Menu
kk: Мәзір

en: Configure
kk: Баптау

en: Created
kk: Құрылған

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored by
kk: Автор

en: No content types available.
kk: Еш контент түрі жоқ.

en: Manage fields
kk: Өрістерді басқару

en: 1 comment | @count comments
kk[0]: 1 комментарий

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Add content type
kk: Контент түрін қосу
