Total Control Admin Dashboard (3.0.2) - en to mr translation catalogue (26 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Author
mr: लेखक

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Administration
mr: व्यवस्थापन

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: Action
mr: कृती

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Yes
mr: हो

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Edit
mr: संपादन

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Email
mr: ईमेल

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Add content
mr: लिखाण समाविष्ट करा

en: Page
mr: पान

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Published
mr: प्रकाशित

en: Authored by
mr: लेखक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: 1 comment | @count comments
mr[0]: १ प्रतिक्रिया
mr[1]: @count प्रतिक्रिया
