Total Control Admin Dashboard (3.0.2) - en to sk translation catalogue (47 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: Action
sk: Akcia

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Yes
sk: Áno

en: Categories
sk: Kategórie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Email
sk: E-mail

en: no
sk: nie

en: Created
sk: Vytvorené

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Published
sk: Zverejnené

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Last login
sk: Posledné prihlásenie

en: Contains
sk: Obsahuje

en: Authored by
sk: Autor

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Updated date
sk: Dátum aktualizácie

en: Apply
sk: Použiť

en: No content types available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne typy obsahu.

en: Manage fields
sk: Spravovať polia

en: 1 comment | @count comments
sk[0]: @count komentár
sk[1]: @count komentáre
sk[2]: @count komentárov

en: Offset
sk: Ofset

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Add new category
sk: Pridať novú kategóriu

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Add content type
sk: Pridať typ obsahu

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Administer Taxonomy
sk: Spravovať taxonómiu
