Total Control Admin Dashboard (3.0.2) - en to te translation catalogue (28 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Administration
te: పరిపాలన

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Action
te: చర్య

en: Taxonomy
te: వర్గీకరణ

en: Yes
te: అవును

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Menu
te: మెనూ

en: Configure
te: స్వరూపించు

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: no
te: కాదు

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Last login
te: చివరి ప్రవేశం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: 1 comment | @count comments
te[0]: 1 వ్యాఖ్య
te[1]: @count వ్యాఖ్యలు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
