Total Control Admin Dashboard (3.0.3) - en to ar translation catalogue (47 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Disable
ar: تعطيل

en: Administration
ar: الإدارة

en: Comments
ar: التعليقات

en: Action
ar: إجراء

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Yes
ar: نعم

en: Categories
ar: التصنيفات

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Menu
ar: القائمة

en: Content type
ar: نوع المحتوى

en: Configure
ar: ضبط

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: no
ar: لا

en: Created
ar: الإنشاء

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Page
ar: الصفحة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Published
ar: منشور

en: Vocabulary
ar: المعجم

en: Last login
ar: آخر تسجيل للدخول

en: Contains
ar: يحتوي

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: Apply
ar: تطبيق

en: No content types available.
ar: لا توجد أي أنواع محتوى.

en: Manage fields
ar: تسيير الحقول

en: 1 comment | @count comments
ar[0]: تعليق واحد
ar[1]: لا تعليقات
ar[2]: تعليقان
ar[3]: @count تعليقات
ar[4]: @count تعليقا
ar[5]: @count تعليق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: No content available.
ar: لا يوجد محتوى.

en: Dashboard
ar: لوحة التحكم

en: - All -
ar: - الكل -

en: Add content type
ar: إضافة نوع محتوى

en: Manage display
ar: تسيير العرض

en: Field UI
ar: واجهة الحقل

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
