Total Control Admin Dashboard (3.0.3) - en to et translation catalogue (51 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: E-mail
et: E-post

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Disable
et: Keela

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Action
et: Tegevus

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Yes
et: Jah

en: Categories
et: Kategooriad

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Menu
et: Menüü

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Configure
et: Seadistus

en: Email
et: E-kiri

en: no
et: ei

en: Created
et: Loodud

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Last login
et: Viimane sisselogimine

en: Contains
et: Sisaldab

en: Authored by
et: Autor

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Updated date
et: Viimati uuendatud

en: Apply
et: Rakenda

en: No content types available.
et: Ühtki sisu tüüpi ei ole saadaval.

en: Manage fields
et: Väljade haldus

en: 1 comment | @count comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: @count kommentaari

en: Offset
et: Nihe

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Add content type
et: Lisa sisu tüüp

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Add new link
et: Lisa link

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Menu UI
et: Menüü UI
