Total Control Admin Dashboard (3.0.3) - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Disable
lv: Atspējot

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: Action
lv: Darbība

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Yes
lv: Jā

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Content type
lv: Satura veids

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Email
lv: E-pasts

en: no
lv: nē

en: Created
lv: Izveidots

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Last login
lv: Pēdējā pieslēgšanās

en: Contains
lv: Satur

en: Authored by
lv: Autors

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Updated date
lv: Izmaiņu datums

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: No content types available.
lv: Nav pieejams neviens satura veids.

en: Manage fields
lv: Pārvaldīt laukus

en: 1 comment | @count comments
lv[0]: @count komentārs
lv[1]: @count komentāri
lv[2]: @count komentāri

en: Offset
lv: Atkāpe

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Dashboard
lv: Darbgalds

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Add content type
lv: Pievienot satura veidu

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu
