Total Control Admin Dashboard (3.0.3) - en to sq translation catalogue (28 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Disable
sq: Çaktivizo

en: Administration
sq: Administrimi

en: Comments
sq: Komente

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Menu
sq: Menuja

en: Configure
sq: Konfigurimi

en: no
sq: jo

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Published
sq: Publikuar

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: No content types available.
sq: Asnjë lloj përmbajtje në dispozicion.

en: 1 comment | @count comments
sq[0]: 1 koment
sq[1]: @count komente

en: No content available.
sq: Asnjë përmbajtje në dispozicion.

en: Add content type
sq: Krijo lloj përmbajtje
