Total Control Admin Dashboard (3.0.4) - en to af translation catalogue (28 entries)

en: Title
af: Titel

en: E-mail
af: E-pos

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: Action
af: Aksie

en: Yes
af: Ja

en: Categories
af: Kategorieë

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Configure
af: Verstel

en: Created
af: Geskep

en: Add content
af: Voeg inhoud

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Apply
af: Pas toe

en: 1 comment | @count comments
af[0]: 1 kommentaar
af[1]: @count kommentare

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
