Total Control Admin Dashboard (3.0.4) - en to fi translation catalogue (49 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Author
fi: Tekijä

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Administration
fi: Ylläpito

en: Comments
fi: Kommentit

en: Action
fi: Toiminto

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Yes
fi: Kyllä

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Menu
fi: Valikko

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Configure
fi: Määrittele

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: no
fi: ei

en: Created
fi: Luotu

en: Add content
fi: Lisää sisältöä

en: Page
fi: Sivu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Published
fi: Julkaistu

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Last login
fi: Viimeisin kirjautuminen

en: Contains
fi: Sisältää

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Updated date
fi: Päivitetty

en: Apply
fi: Käytä

en: No content types available.
fi: Yhtään sisältötyyppiä ei ole saatavilla.

en: Manage fields
fi: Hallitse kenttiä

en: 1 comment | @count comments
fi[0]: 1 kommentti
fi[1]: @count kommenttia

en: Create Content
fi: Luo sisältöä

en: No content available.
fi: Ei sisältöä.

en: Dashboard
fi: Työpöytä

en: Add new category
fi: Lisää uusi luokka

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Add content type
fi: Lisää sisältötyyppi

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Manage display
fi: Ylläpidä näkymää

en: Master
fi: Isäntä

en: Menu UI
fi: Valikon käyttöliittymä
