Total Control Admin Dashboard (3.0.4) - en to jv translation catalogue (37 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: Comments
jv: Komèntar

en: Action
jv: Aksi

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Yes
jv: Ya

en: Categories
jv: Kategori

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Content type
jv: Tipe kontèn

en: Configure
jv: Konfigurasi

en: no
jv: ora

en: Created
jv: Digawé

en: Add content
jv: Nambah kontèn

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Published
jv: Dipacak

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Last login
jv: Login terakhir

en: Contains
jv: Ngandhut

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Manage fields
jv: Nata field

en: 1 comment | @count comments
jv[0]: 1 komèntar
jv[1]: @count komèntar

en: No content available.
jv: Ora ānā kontèn sing cumawis.

en: Dashboard
jv: Dasbor

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Add content type
jv: Tambah tipe konten

en: Manage display
jv: Nata tampilan

en: Asc
jv: Urut Maju
