Total Control Admin Dashboard (3.0.4) - en to my translation catalogue (25 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Menu
my: မီနူး

en: Content type
my: အကြောင်းအရာအမျိုးအစား

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Add content
my: အကြောင်းအရာ ထည့်ရန်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Dashboard
my: အလုပ်စားပွဲ

en: - All -
my: - အားလုံး -
