Total Control Admin Dashboard (3.0.4) - en to ru translation catalogue (59 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Author
ru: Автор

en: Disable
ru: Отключить

en: Administration
ru: Администрирование

en: Comments
ru: Комментарии

en: Action
ru: Действие

en: Taxonomy
ru: Таксономия

en: Yes
ru: Да

en: Categories
ru: Категории

en: Edit
ru: Редактировать

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: edit
ru: изменить

en: Menu
ru: Меню

en: Content type
ru: Тип материала

en: Configure
ru: Настроить

en: no
ru: нет

en: Created
ru: Создано

en: Add content
ru: Добавить материал

en: Page
ru: Страница

en: Roles
ru: Роли

en: Published
ru: Опубликовано

en: Vocabulary
ru: Словарь

en: Last login
ru: Последний вход

en: Contains
ru: Содержит

en: Authored by
ru: Автор

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Updated date
ru: Дата обновления

en: New Content
ru: Новое содержимое

en: User Accounts
ru: Пользователи

en: Apply
ru: Применить

en: No content types available.
ru: Типы материалов не определены.

en: Manage fields
ru: Управление полями

en: 1 comment | @count comments
ru[0]: @count комментарий
ru[1]: @count комментария
ru[2]: @count[2] комментариев

en: Create Content
ru: Создать содержимое

en: Offset
ru: Пропустить

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: Dashboard
ru: Панель управления

en: Add new category
ru: Добавить новую категорию

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Add content type
ru: Добавить тип материала

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Manage display
ru: Управление отображением

en: Field UI
ru: UI поля

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Administer Taxonomy
ru: Администрировать таксономию

en: Have total control
ru: Имеет полный контроль

en: Taxonomy administration
ru: Администрирование таксономии

en: Administer Menus
ru: Администрировать меню

en: Manage categories
ru: Управлять категориями

en: Menu UI
ru: Интерфейс меню

en: See an overview of your site and get access to various useful functions and shortcuts.
ru: Посмотрите обзор вашего сайта и получите доступ к различным полезным функциям и ярлыкам.
