Total Control Admin Dashboard (3.0.4) - en to ur translation catalogue (30 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Administration
ur: تنظیم

en: Comments
ur: تبصرے

en: Action
ur: ایکشن

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Yes
ur: ہاں

en: Categories
ur: زمرہ جات

en: Edit
ur: تدوین

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Name
ur: نام

en: edit
ur: ترمیم

en: Menu
ur: مینیو

en: Configure
ur: ترتیب

en: Email
ur: ای میل

en: Page
ur: صفحہ

en: Roles
ur: رولز

en: Published
ur: شائع شدہ

en: Contains
ur: پر مشتمل

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: 1 comment | @count comments
ur[0]: ۱ تبصرہ
ur[1]: @count تبصرے

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
