Total Control Admin Dashboard (3.0.5) - en to ro translation catalogue (50 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Author
ro: Autor

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Administration
ro: Administrare

en: Comments
ro: Comentarii

en: Action
ro: Acțiune

en: Taxonomy
ro: Taxonomie

en: Yes
ro: Da

en: Categories
ro: Categorii

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: edit
ro: modifică

en: Menu
ro: Meniu

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Configure
ro: Configurează

en: Email
ro: email

en: no
ro: nu

en: Created
ro: Creat

en: Add content
ro: Adăugați conținut

en: Page
ro: Pagina

en: Roles
ro: Roluri

en: Published
ro: Publicat

en: Vocabulary
ro: Vocabular

en: Last login
ro: Ultima logare

en: Contains
ro: Conține

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Updated date
ro: Data actualizării

en: Apply
ro: Aplică

en: No content types available.
ro: Nu sunt disponibile tipuri de conţinut.

en: Manage fields
ro: Gestionați câmpurile

en: 1 comment | @count comments
ro[0]: 1 comentariu
ro[1]: @count comentarii
ro[2]: @count de comentarii

en: Offset
ro: Decalaj

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: Dashboard
ro: Panou de control

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Add content type
ro: Adaugă tip conținut

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Manage display
ro: Gestionați afișajul

en: Field UI
ro: UI câmp

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Manage categories
ro: Gestionați categoriile
