Total Control Admin Dashboard (3.0.5) - en to ca translation catalogue (47 entries)

en: Title
ca: Títol

en: E-mail
ca: Correu electrònic

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Administration
ca: Administració

en: Comments
ca: Comentaris

en: Action
ca: Acció

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Menu
ca: Menú

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Configure
ca: Configura

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Page
ca: Pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: Published
ca: Publicat

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Last login
ca: Darrer inici de sessió

en: Contains
ca: Conté

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Updated date
ca: Data d'actualització

en: Apply
ca: Aplica

en: No content types available.
ca: No hi ha tipus de contingut disponibles.

en: Manage fields
ca: Administra els camps

en: 1 comment | @count comments
ca[0]: 1 comentari
ca[1]: @count comentaris

en: Offset
ca: Desplaçament

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Dashboard
ca: Tauler

en: Add new category
ca: Afegeix una nova categoria

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Content Overview
ca: Informació general del contingut

en: Add content type
ca: Afegeix un tipus de contingut

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

en: Master
ca: Mestre
