Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (45 entries)

en: Title
sv: Titel

en: E-mail
sv: E-post

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Comments
sv: Kommentarer

en: Action
sv: Åtgärd

en: Yes
sv: Ja

en: Categories
sv: Kategorier

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: edit
sv: redigera

en: Menu
sv: Meny

en: Content type
sv: Innehållstyp

en: Email
sv: E-post

en: no
sv: nej

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Roles
sv: Roller

en: Comment
sv: Kommentar

en: Published
sv: Publicerad

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Last login
sv: Senaste inloggning

en: Contains
sv: Innehåller

en: Authored by
sv: Författad av

en: Desc
sv: Fallande

en: By
sv: Av

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Updated date
sv: Uppdaterad datum

en: Approved
sv: Godkänd

en: Apply
sv: Applicera

en: 1 comment | @count comments
sv[0]: 1 kommentar
sv[1]: @count kommentarer

en: Offset
sv: Kompensera

en: Dashboard
sv: Översiktspanel

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Content Overview
sv: Innehållsöversikt

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
