Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (39 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Author
hr: Autor

en: Description
hr: Opis

en: Administration
hr: Administracija

en: Comments
hr: Komentari

en: Action
hr: Akcija

en: Yes
hr: Da

en: Categories
hr: Kategorije

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Menu
hr: Izbornik

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Email
hr: E-pošta

en: no
hr: ne

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Comment
hr: Komentar

en: Published
hr: Objavljeno

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Term
hr: Pojam

en: Last login
hr: Zadnja prijava

en: Contains
hr: Sadrži

en: Authored by
hr: Autor

en: Desc
hr: Silazno

en: By
hr: Od

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Updated date
hr: Nadnevak osvježenja

en: Apply
hr: Primjeni

en: 1 comment | @count comments
hr[0]: @count komentar
hr[1]: @count komentara
hr[2]: @count komentara

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Asc
hr: Uzlazno
