Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-beta1) - en to bo translation catalogue (46 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Name
bo: མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: no
bo: མིན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Term
bo: ཐ་སྙད

en: Last login
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་ནང་འཇུག

en: Contains
bo: ཚུད་པ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Updated date
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པའི་དུས

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: 1 comment | @count comments
bo[0]: དཔྱད་གཏམ་@count

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Add content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས་ཁ་སྣོན

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
