Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (49 entries)

en: Title
he: כותרת

en: E-mail
he: אימייל

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Description
he: תיאור

en: Administration
he: ניהול

en: Comments
he: תגובות

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: Categories
he: קטגוריות

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Menu
he: תפריט

en: Content type
he: סוג תוכן

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: no
he: לא

en: Created
he: נוצר

en: Add content
he: יצירת תוכן

en: Page
he: דף

en: Roles
he: תפקידים

en: Comment
he: תגובה

en: Published
he: מפורסם

en: Vocabulary
he: מילון

en: Term
he: סיווג

en: Last login
he: התחבר לאחרונה

en: Contains
he: מכיל

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: By
he: מאת

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Updated date
he: תאריך עידכון

en: Approved
he: מאושר

en: Apply
he: החל

en: 1 comment | @count comments
he[0]: תגובה אחת
he[1]: @count תגובות

en: Offset
he: היסט

en: Dashboard
he: לוח הבקרה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Add content type
he: הוספת סוג תוכן

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
