Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-beta2) - en to be translation catalogue (35 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Administration
be: Кіраванне

en: Comments
be: Каментары

en: Action
be: Дзеянне

en: Yes
be: Так

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Menu
be: Меню

en: Content type
be: Тып змесціва

en: Configure
be: Правіць

en: Email
be: Адрас E-mail

en: no
be: не

en: Created
be: Створана

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Last login
be: Апошні ўваход

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Updated date
be: Дата абнаўлення

en: Apply
be: Ужыць

en: 1 comment | @count comments
be[0]: 1 каментар
be[2]: @count каментары

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Add content type
be: Дадаць тып змесціва
