Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-beta2) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: Administration
cs: Administrace

en: Comments
cs: Komentáře

en: Action
cs: Akce

en: Yes
cs: Ano

en: Categories
cs: Kategorie

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Configure
cs: Nastavení

en: Email
cs: E-mail

en: no
cs: ne

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Add content
cs: Přidat obsah

en: Page
cs: Stránka

en: Roles
cs: Role

en: Published
cs: Zveřejněno

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Last login
cs: Poslední přihlášení

en: Contains
cs: Obsahuje

en: Authored by
cs: Autor

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Updated date
cs: Datum úpravy

en: Apply
cs: Použít

en: 1 comment | @count comments
cs[0]: @count komentář
cs[1]: @count komentáře
cs[2]: @count komentářů

en: Offset
cs: Posun

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Add content type
cs: Přidat typ obsahu

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
