Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: E-mail
eo: Retpoŝto

en: Operations
eo: Operacioj

en: Content
eo: Enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Administration
eo: Administrado

en: Comments
eo: Komentoj

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: Categories
eo: Kategorioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Menu
eo: Menuo

en: Configure
eo: Agordu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Created
eo: Kreita

en: Add content
eo: Aldonu enhavon

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Published
eo: Publikigita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: 1 comment | @count comments
eo[0]: 1 komento
eo[1]: @count komentoj

en: Dashboard
eo: Instrumentejo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Add content type
eo: Aldonu enhavan tipon

en: Asc
eo: kreske
