Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-beta2) - en to eu translation catalogue (43 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: E-mail
eu: E-posta

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Menu
eu: Menua

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Email
eu: Eposta

en: no
eu: ez

en: Created
eu: Sortua

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Last login
eu: Azken saioa

en: Contains
eu: Edukia

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: New Content
eu: Eduki berria

en: Apply
eu: Ezarri

en: 1 comment | @count comments
eu[0]: iruzkin 1
eu[1]: @count iruzkin

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Add new category
eu: Kategoria berria gehitu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Add content type
eu: Gehitu eduki mota

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
