Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Title
gl: Título

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Administration
gl: Administración

en: Comments
gl: Comentarios

en: Action
gl: Acción

en: Yes
gl: Si

en: Categories
gl: Categorías

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Menu
gl: Menú

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Configure
gl: Configurar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: no
gl: non

en: Created
gl: Creado

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Last login
gl: Último inicio de sesión

en: Contains
gl: Contén

en: Authored by
gl: Creado por

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Apply
gl: Aplicar

en: 1 comment | @count comments
gl[0]: 1 comentario
gl[1]: @count comentarios

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Add content type
gl: Engadir un tipo de contido

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
