Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-beta2) - en to ja translation catalogue (46 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: E-mail
ja: メール

en: Operations
ja: 操作

en: Content
ja: コンテンツ

en: Type
ja: タイプ

en: Author
ja: 投稿者

en: Administration
ja: 管理

en: Comments
ja: コメント

en: Action
ja: アクション

en: Yes
ja: はい

en: Categories
ja: カテゴリー

en: Edit
ja: 編集

en: Reset
ja: リセット

en: Name
ja: 名前

en: edit
ja: 編集

en: Menu
ja: メニュー

en: Content type
ja: コンテンツタイプ

en: Configure
ja: 設定

en: Email
ja: メール

en: no
ja: いいえ

en: Created
ja: 作成

en: Add content
ja: コンテンツを追加

en: Page
ja: ページ

en: Roles
ja: 役割

en: Published
ja: 掲載

en: Vocabulary
ja: ボキャブラリー

en: Last login
ja: 最終ログイン

en: Contains
ja: 含む

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Updated date
ja: 更新日時

en: Apply
ja: 適用

en: 1 comment | @count comments
ja[0]: コメント数 @count
ja[1]: コメント数 @count

en: Offset
ja: オフセット

en: Dashboard
ja: ダッシュボード

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Add content type
ja: コンテンツタイプの追加

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Add new link
ja: リンクを追加

en: Create date
ja: 作成日

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Welcome to your administrative dashboard.
ja: 管理ダッシュボードへようこそ。
