Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (39 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Menu
lt: Meniu

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Contains
lt: Turi

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count komentarų

en: Create Content
lt: Kurti Turinį

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Add content type
lt: Pridėti turinio tipą

en: Last »
lt: Paskutinis »
