Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0) - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Comments
mk: Коментари

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: Categories
mk: Категории

en: edit
mk: промени

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Roles
mk: Улоги

en: - All -
mk: - Сите -

en: Add content type
mk: Додавање тип содржина
