Total Control Admin Dashboard (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (31 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Comments
sl: Komentarji

en: Action
sl: Akcija

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Yes
sl: Da

en: Categories
sl: Kategorije

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Menu
sl: Meni

en: Content type
sl: Tip vsebine

en: Configure
sl: Nastavi

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Add content
sl: Dodaj vsebino

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Published
sl: Objavljeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Authored by
sl: Avtor

en: Manage fields
sl: Upravljanje polj

en: 1 comment | @count comments
sl[0]: @count komentar
sl[1]: @count komentarja
sl[2]: @count komentarji
sl[3]: @count komentarjev

en: No content available.
sl: Na voljo ni nobene vsebine.

en: Dashboard
sl: Pregledna plošča

en: Add content type
sl: Dodaj vrsto vsebine
