Total Control Admin Dashboard (8.x-2.1) - en to ug translation catalogue (29 entries)

en: Title
ug: تىما

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Disable
ug: تاقاش

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Categories
ug: كاتېگورىيىلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: no
ug: ياق

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Add content
ug: مەزمۇن قوشۇش

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Last login
ug: ئاخىرقى زىيارەت

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: No content types available.
ug: مەزمۇن تۈرى يوق.

en: Manage fields
ug: field نى تەڭشەش

en: Dashboard
ug: باشقۇرۇش بېتى

en: - All -
ug: ھەممىسى

en: Add content type
ug: مەزمۇن تۈرى قوشۇش

en: Manage display
ug: كۆرسىتىش ئۇسۇلى
