ToText (1.0.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Test
pt: Testar

en: Message
pt: Mensagem

en: Configuration
pt: Configuração

en: Send message
pt: Enviar mensagem

en: Test mode
pt: Modo de teste
